O Mnie

 Cześć, mam na imię Izabela. Urodziny mam 23 października 1999. Od razu mówię jest to najgorszy okres aby mieć urodziny deszcz i jeszcze raz deszcz. Mieszkam w Anglii, od 5 lat. Tak mieszkam w najbardziej deszczowym miejscu. No dobra nie jest to najbardziej deszczowe miejsce ale wiecie o co mi chodzi.
Na ogół nie jestem optymistą jak by mogło się wydawać. Zazwyczaj jestem pesymistą, chociaż to nie oznacza, że czasem nie lubię pomarzyć. Również jestem bardzo ironiczną osobą. Nie każdy za tym przepada.
No ale nie okłamie was, że czasem jestem pozytywna ale to dopiero się dzieje jak jestem koło osób które toleruję. A uwierzcie mi grupka osób które toleruję jest bardzo mała.
Nigdy jakoś specjalnie nie miałam żadnego hobby. Rok temu chodziłam nonstop na kluby sportowe ale potem przestałam. A tak to lubię się zająć fotografia, czytaniem blogów i książek. Gotowaniem czasem chociaż jestem okropna w tym. Ale warto próbować,
Co tu jeszcze powiedzieć o mnie, w przyszłości chce się zająć prawem znaczy być prawnikiem lub finanse w biznesach. Chociaż jestem okropna jeśli chodzi o matematykę.
A co tu powiedzieć o blogu? Założyłam go jak byłam młodsza, dużo młodsza. Ale nie powiem. Nazwa bloga wyszła mi rewelacyjnie.
Na blogu możecie znaleźć posty life stylowe, poradniki, moda (tak), nie no tak serio. Mam w nazwie stylowa a nic nie wiem o modzie, ale ok nazwa jest fajna. Więc udajmy, że się znam na modzie.
Ok to był tyle, dziękuję, że zmarnowaliście parę minut na przeczytanie tego. ADIÓS